خرید عمده لامپ 100 افروغ

لامپ های رشته ای از قدیم تا کنون مشتریان خود را حفظ کرده است ، یکی از معروف ترین تولید کنندگان این لامپ های رشته ای ، شرکت افروغ است که با تولید لامپ 100 افروغ ، توانسته است رضایت مشتریان را همواره نگه دارد.

هرچند این لامپ ها فاقد گارانتی است و کم مصرف نیست ، اما نور بخصوص ، گرما دهی و طول عمر نسبتا خوب و البته قیمت آنها باعث می شود همیشه مشتریانی باشند که با مراجعه به الکتریکی ، به دنبال لامپ 100 وات باشند.

لامپ 100 افروغ
لامپ 100 افروغ

لامپ 100 افروغ به تمام سرپیچ های معمولی یا به عبارتی سرپیچ E27 قابل نصب است.

تنها نکته ای که درباره این نوع لامپ ها باید حتما به آن اشاره شود ، گرما دهی و حرارت بالای لامپ است و باید توجه داشته باشید که

هیچ لامپ رشته ای را در قاب های پلاستیکی قرار ندهید ، زیرا حرارت بالا باعث آب شدن قاب پلاستیکی شده و احتمال ایجاد خطر را در بر خواهد داشت.

خرید عمده لامپ 100 افروغ

برای خرید عمده لامپ 100 وات برند افروغ با قیمت مناسب ابتدا پیشنهاد می شود عضو کانال تلگرام زیر شوید

برای مشاهده قیمت و خرید عمده لامپ 100 افروغ ، هم می توانید وارد کانال تلگرام و سروش به نشانی زیر شوید
@melectric

تعداد در کارتن 100 عدد می باشد. جهت خرید عمده می توانید از منوی بالای فروشگاه ، به بخش لامپ و روشنایی >لامپ رشته ای مراجعه کرده و سفارش خرید عمده لامپ 100 افروغ  یا خرید عمده لامپ 100 با برند دیگری را برای خود ثبت نمایید.

افروغ, خرید, خرید عمده, خرید عمده الکتریکی, خرید عمده لامپ, خرید عمده لامپ 100, خرید عمده لامپ 100 افروغ, خرید عمده لامپ افروغ, خرید عمده لامپ رشته ای, خرید لامپ 100, عمده فروشی, عمده فروشی لامپ, لامپ, لامپ 100, لامپ 100 افروغ, لامپ افروغ